Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Media
th: สื่อ

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
