Video Embed Field (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: <none>
el: <κανένα>

en: Media
el: Μέσα

en: White
el: Λευκό

en: Blue
el: Μπλε

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής

en: Enable <em>Description</em> field
el: Ενεργοποίηση του πεδίου <em>Περιγραφή</em>

en: No defined styles
el: Δεν έχουν οριστεί στυλ

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
