Video Embed Field (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Blue
eo: Blua

en: Image style
eo: Bilda stilo
