Video Embed Field (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Media
hr: Mediji

en: Blue
hr: Plava

en: Enable <em>Description</em> field
hr: Omogući polje <em>Opis</em>

en: No defined styles
hr: Nema određenih stilova

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
