Video Embed Field (7.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
