Video Embed Field (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: <none>
da: - ingen -

en: Node
da: Indholdselement

en: White
da: Hvid

en: Blue
da: Blå

en: Light
da: Lyst

en: Show description
da: Vis beskrivelse

en: Enable <em>Description</em> field
da: Aktivér feltet <em>Beskrivelse</em>

en: No defined styles
da: Intet format defineret

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Dark
da: Mørkt

en: Nothing
da: Intet

en: Hide description
da: Skjul beskrivelse
