Video Embed Field (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Node
ku: گرێ

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Blue
ku: شین

en: Enable <em>Description</em> field
ku: چالاککردنی خانەی <em>دەربارە</em>

en: No defined styles
ku: هیچ شێوازێک پێناسەنەکراوە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
