Video Embed Field (7.x-2.0-beta10) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Top
sk: Navrch

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Media
sk: Médiá

en: Note
sk: Poznámka

en: White
sk: Biela

en: Blue
sk: Modrá

en: Enable <em>Description</em> field
sk: Povoliť pole <em>Popis</em>

en: No defined styles
sk: Žiadne definované štýly

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Nothing
sk: Nič
