Video Embed Field (7.x-2.0-beta10) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Top
sl: Na vrhu

en: <none>
sl: <brez>

en: Bottom
sl: Spodaj

en: White
sl: Bela
