Video Embed Field (7.x-2.0-beta10) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: White
ug: ئاق

en: Lime
ug: پىكوس

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
