Video Embed Field (7.x-2.0-beta10) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Top
vi: Đầu

en: <none>
vi: <không>

en: Bottom
vi: Cuối

en: Media
vi: Phương tiện

en: Note
vi: Ghi chú

en: Loop
vi: Lặp

en: Blue
vi: Xanh

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Orange
vi: Da cam

en: Light
vi: Nhẹ

en: Show info
vi: Hiện thông tin

en: Enable <em>Description</em> field
vi: Bật trường <em>Mô tả</em>

en: No defined styles
vi: Chưa có kiểu dáng ảnh nào được khai báo

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Nothing
vi: Không có gì
