Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Top
ca: Part superior

en: <none>
ca: Cap

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: White
ca: Blanc

en: Blue
ca: Blau

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Light
ca: Clar

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Enable <em>Description</em> field
ca: Habilita el camp <em>Description</em>

en: No defined styles
ca: No hi ha estils definits

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Dark
ca: Fosc

en: Nothing
ca: Res

en: Hide description
ca: Amaga la descripció
