Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Top
cs: Nahoru

en: <none>
cs: <žádné>

en: Bottom
cs: Dole

en: Media
cs: Média

en: White
cs: Bílá

en: Blue
cs: Modrý

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Enable <em>Description</em> field
cs: Zapnout pole <em>Popis</em>

en: No defined styles
cs: Žádné definované styly

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Nothing
cs: Nic

en: Hide description
cs: Skrýt popis
