Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Media
hy: Մեդիա

en: Enable <em>Description</em> field
hy: Ակտիվացնել <em>Նկարագրություն</em> դաշտը

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Nothing
hy: Ոչինչ
