Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Top
lv: Augša

en: <none>
lv: <neviena>

en: Bottom
lv: Apakša

en: Media
lv: Multivide

en: Note
lv: Piezīme

en: Loop
lv: Cilpa

en: White
lv: Balts

en: Blue
lv: Zils

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: No defined styles
lv: Nav definētu stilu

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Nothing
lv: Nekas
