Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to nl translation catalogue (127 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Top
nl: Bovenaan

en: <none>
nl: -geen-

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Note
nl: Notitie

en: Loop
nl: Lus

en: White
nl: Wit

en: Lime
nl: Limoen

en: Blue
nl: Blauw

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Orange
nl: Oranje

en: Show related videos
nl: Gerelateerde video's weergeven

en: Player Width
nl: Videobreedte

en: Player Height
nl: Videohoogte

en: Light
nl: Licht

en: Playback settings
nl: Afspeelinstellingen

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: Show info
nl: Toon info

en: Enable <em>Description</em> field
nl: Veld <em>Omschrijving</em> inschakelen

en: No defined styles
nl: Geen stijlen gedefinieerd

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Dark
nl: Donker

en: Nothing
nl: Niets

en: Video quality
nl: Video kwaliteit

en: !label of field %name
nl: !label van veld %name

en: Video Player
nl: Video-speler

en: Show related videos after the video is finished playing.
nl: Toon gerelateerde video's nadat de video is afgespeeld.

en: Fuschia
nl: Fuchsia

en: Player Color
nl: Kleur speler

en: The color to use on the vimeo player.
nl: De kleur die moet worden gebruikt op de Vimeo-speler.

en: Expose a field type for embedding videos from youtube or vimeo.
nl: Bied een veldtype voor het insluiten van video's van YouTube of Vimeo.

en: Invalid Url
nl: Ongeldige URL

en: Video: Invalid Video URL.
nl: Video: ongeldige video-URL.

en: Unsupported Video Provider
nl: Niet-ondersteunde videoprovider

en: %name: This video provider is not currently supported.
nl: %name: deze videoprovider wordt momenteel niet ondersteund.

en: The description field allows users to enter a description about the video.
nl: In het veld beschrijving kunnen gebruikers een beschrijving van de video invoeren.

en: The description which may be used as a label.
nl: De beschrijving die als label kan worden gebruikt.

en: Play the video immediately.
nl: Video meteen afspelen.

en: Additional columns added.
nl: Extra kolommen toegevoegd.

en: Video Embedding
nl: Video insluiten

en: Player theme
nl: Speler-thema

en: Display information like the video title and rating before the video starts playing.
nl: Geef informatie zoals de videotitel en -beoordeling weer voordat de video wordt afgespeeld.

en: The video progress bar and player controls will be visible throughout the video.
nl: De voortgangsbalk van de video en de bedieningselementen van de speler zijn overal in de video zichtbaar.

en: Automatically slide the video progress bar and the player controls out of view a couple of seconds after the video starts playing. They will only reappear if the user moves her mouse over the video player or presses a keyboard key.
nl: Verberg de voortgangsbalk en de spelerbediening een paar seconden nadat de video begint te spelen. Ze verschijnen weer als de gebruiker de muis over de videospeler beweegt of op een toets op het toetsenbord drukt.

en: The video progress bar will fade out but the player controls (play button, volume control, etc.) remain visible.
nl: De voortgangsbalk van de video vervaagt, maar de bedieningselementen van de speler (afspeelknop, volumeregeling, enz.) blijven zichtbaar.

en: Autohide progress bar and the player controls
nl: Automatisch verbergen van de voortgangsbalk en de spelerbediening

en: Controls the autohide behavior of the youtube player controls.
nl: Bepaalt of en hoe de bedieningselementen van de YouTube-speler automatisch verborgen worden.

en: Thumbnail Preview
nl: Miniatuurvoorbeeld

en: Video style
nl: Videostijl

en: Video style: @style
nl: Videostijl: @style

en: Original Image.
nl: Originele afbeelding.

en: Administer video styles
nl: Beheer videostijlen

en: Create and modify styles for embedded videos.
nl: Maak en wijzig stijlen voor ingesloten video's.

en: Replaces [VIDEO::http://www.youtube.com/watch?v=someVideoID::aVideoStyle] tags with embedded videos.
nl: Vervangt tags [VIDEO::http://www.youtube.com/watch?v=someVideoID::aVideoStyle] door ingesloten video's.

en: Video styles storage table created.
nl: Tabel voor videostijlen gemaakt.

en: Thumbnail column added.
nl: Miniatuurkolom toegevoegd.

en: video style
nl: videostijl

en: video styles
nl: videostijlen

en: Video Styles
nl: Videostijlen

en: Thumbnail Preview w/Colorbox
nl: Miniatuurvoorbeeld met Colorbox

en: Video Source
nl: Videobron

en: Link thumbnail to
nl: Miniatuur koppelen aan

en: Image link: none
nl: Afbeeldingslink: geen

en: Hide description
nl: Beschrijving verbergen

en: Hide Youtube logo
nl: YouTube-logo verbergen

en: Hide the Youtube logo button on the player
nl: Verberg de YouTube-logoknop op de speler

en: Video Embed Field - Load Video
nl: Video Embed Veld - Video laden

en: The width of the youtube player.
nl: De breedte van de YouTube-speler.

en: The height of the youtube player.
nl: De hoogte van de YouTube-speler.

en: Show video annotations.
nl: Toon video-annotaties.

en: Hide video annotations.
nl: Verberg video-annotaties.

en: Display annotations
nl: Toon annotaties

en: Controls the display of annotations over the video content. Only works when using the flash player.
nl: Regelt de weergave van annotaties over de video-inhoud. Werkt alleen bij gebruik van de flash player.

en: The width of the vimeo player.
nl: De breedte van de Vimeo-speler.

en: The height of the vimeo player.
nl: De hoogte van de Vimeo-speler.

en: Overlay Author Thumbnail
nl: Miniatuur auteur weergeven.

en: Overlay the author's thumbnail before the video is played.
nl: Miniatuur van de auteur weergeven over de video heen voordat deze wordt afgespeeld.

en: Overlay Video's Title
nl: Videotitel weergeven

en: Overlay the video's title before the video is played.
nl: Videotitel weergeven over de video heen voordat deze wordt afgespeeld.

en: Overlay Video's Byline
nl: Byline weergeven

en: Overlay the video's description before the video is played.
nl: Beschrijving weergeven over de video heen voordat deze wordt afgespeeld.

en: Color, portrait, title and byline can be restricted by Vimeo Plus videos.
          Such videos will ignore these settings.
nl: Kleur, portret, titel en naamregel kunnen worden beperkt door Vimeo Plus-video's.
           Dergelijke video's negeren deze instellingen.

en: Loop the video's playback
nl: De video in een lus afspelen

en: Data column added. Please clear cache.
nl: Gegevenskolom toegevoegd. Wis het cachegeheugen.

en: The width of the player.
nl: De breedte van de speler.

en: Provides Facebook handler for Video Embed Fields.  This module also serves as an example of how to add handlers to video embed field.
nl: Biedt Facebook-handler voor Video Embed Fields. Deze module dient ook als voorbeeld voor het toevoegen van handlers aan Video Embed Fields.

en: The height of the player.
nl: De hoogte van de speler.

en: Max description length
nl: Maximale lengte beschrijving

en: Description Position
nl: Beschrijving-positie

en: @name: Embed URL
nl: @name: Embed-URL

en: The URL for the @label field of the @entity_type.
nl: De URL voor het veld @label van het type @entity_type.

en: @name: Embed description
nl: @name: beschrijving

en: The description for the @label field of the @entity_type.
nl: De beschrijving voor het veld @label van het type @entity_type.

en: URL to Video
nl: URL naar video

en: URL to Video w/Colorbox
nl: URL naar video met Colorbox

en: Small (240p)
nl: Klein (240p)

en: Medium (360p)
nl: Middelgroot (360p)

en: Large (480p)
nl: Groot (480p)

en: HD 10800p
nl: HD 1080p

en: Attempt to play the video in certain quality if available.
nl: Probeer de video in bepaalde kwaliteit af te spelen, indien beschikbaar.

en: Video: The video URL.
nl: Video: de video-URL.

en: Parameter hd has been converted to vq.
nl: Parameter hd is geconverteerd naar vq.

en: Database schema updated successfully
nl: Databaseschema succesvol bijgewerkt

en: Updated 'node' setting to 'content'
nl: Instelling 'node' bijgewerkt naar 'content'

en: Image link: @image_link
nl: Afbeeldingslink: @image_link

en: Hide video controls.
nl: Videobediening verbergen.

en: Show video controls. Youtube default.
nl: Videobediening tonen. YouTube-standaard.

en: Show video controls with performance improvement for iframe embeds.
nl: Toon videobediening met prestatieverbetering voor iframe-insluitingen.

en: Display Youtube player controls
nl: Geef de bedieningselementen van de YouTube-speler weer

en: This parameter indicates whether the video player controls will display.
nl: Deze parameter geeft aan of de bedieningselementen van de videospeler worden weergegeven.

en: Enable froogaloop support
nl: Ondersteuning voor froogaloop inschakelen

en: Enables Froogallop Vimeo's library support
nl: Ondersteuning van Froogallop Vimeo-bibliotheek inschakelen.

en: @provider settings
nl: @provider-instellingen

en: You should use a valid CSS value for width in @plugin plugin
nl: Gebruik een geldige CSS-waarde voor breedte in de plug-in @plugin

en: You should use a valid CSS value for height in @plugin plugin
nl: Gebruik een geldige CSS-waarde voor hoogte in de plug-in @plugin

en: Provides Brightcove handler for Video Embed Fields.
nl: Biedt Brightcove-handler voor Video Embed Fields.

en: Select the allowed video providers
nl: Selecteer de toegestane videoproviders

en: Updated default instance settings
nl: Standaardinstellingen voor instantie bijgewerkt

en: Youtube v3 API key
nl: YouTube v3 API-sleutel

en: Player CSS class
nl: CSS-klasse speler

en: CSS class to add to the player
nl: CSS-klasse die toegevoegd wordt aan de speler

en: Video Embed Field configuration
nl: Video Embed Field-configuratie

en: Video Embed Field module settings
nl: Video Embed Field-moduleinstellingen
