Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Top
ta: மேல்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Blue
ta: நீலம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Show description
ta: விளக்கத்தை காண்க

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை

en: Hide description
ta: விளக்கத்தை மறை
