Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Top
te: పైన

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Blue
te: నీలం
