Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Media
th: สื่อ

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร

en: !label of field %name
th: !label ของ %name
