Video Embed Field (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Enable <em>Description</em> field
km: បើក​វាល​ <em>សេចក្តី​ពិពណ៌នា​</em>

en: No defined styles
km: គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ដែល​បាន​កំណត់

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Nothing
km: មិន​មាន
