Video Embed Field (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Node
sv: Nod

en: White
sv: Vit

en: Blue
sv: Blå

en: Light
sv: Ljust

en: Show description
sv: Visa beskrivning

en: Enable <em>Description</em> field
sv: Aktivera <em>Beskrivningsfält</em>

en: No defined styles
sv: Inga definierade stilar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Video URL
sv: URL för video

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Dark
sv: Mörkt

en: Nothing
sv: Inget

en: Hide description
sv: Dölj beskrivning
