Video Embed Field (7.x-2.0-beta4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Node
et: Postitus

en: Media
et: Meedia

en: White
et: Valge

en: Blue
et: Sinine

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Enable <em>Description</em> field
et: Aktiveeri <em>Kirjelduse</em> väli

en: No defined styles
et: Ühtegi stiili ei ole defineeritud

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Hide description
et: Peida kirjeldus
