Video Embed Field (7.x-2.0-beta6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Bottom
az: Aşağı

en: Loop
az: Döngə

en: White
az: Ağ

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Show description
az: Təsviri göstərin

en: Enable <em>Description</em> field
az: <em>Təsvir</em> sahəsini aktivləşdirin

en: No defined styles
az: Müəyyən edilmiş üslub yoxdur
