Video Embed Field (7.x-2.0-beta6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: <none>
jv: <nihil>

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Enable <em>Description</em> field
jv: Uripna field <em>Description</em>

en: No defined styles
jv: Ora ānā gagrag

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Nothing
jv: Ora ana
