Video Embed Field (7.x-2.0-beta6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
