Video Embed Field (7.x-2.0-beta7) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Top
ka: ზედა

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Media
ka: მედია

en: Blue
ka: ლური

en: Nothing
ka: არაფერი
