Video Embed Field (7.x-2.0-beta7) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
