Video Embed Field (7.x-2.0-beta7) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Top
lt: Viršus

en: <none>
lt: -joks-

en: Bottom
lt: Apačia

en: Loop
lt: Ciklas

en: White
lt: Baltas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Light
lt: Šviesi

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Nothing
lt: Nieko
