Video Embed Field (7.x-2.0-beta8) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Note
eu: Oharra

en: Blue
eu: Urdina

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Nothing
eu: Ezer
