Video Embed Field (7.x-2.0-beta8) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: White
gl: Branco

en: Blue
gl: Azul

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Show related videos
gl: Amosar os videos relacionados

en: Enable <em>Description</em> field
gl: Activar campo <em>Descripción</em>

en: No defined styles
gl: Sen estilos definidos

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Dark
gl: Escuro

en: Nothing
gl: Nada
