Video Embed Field (7.x-2.0-beta9) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Note
fi: Huomaa

en: Loop
fi: Kierros

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Light
fi: Vaalea

en: Show description
fi: Näytä kuvaus

en: Enable <em>Description</em> field
fi: Ota käyttöön <em>Kuvaus</em>-kenttä

en: No defined styles
fi: Ei määriteltyjä tyylejä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Dark
fi: Tumma

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: !label of field %name
fi: Etiketti !label kentälle %name

en: Hide description
fi: Piilota kuvaus
