Video Embed Field (7.x-2.0-beta9) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Top
he: עליון

en: <none>
he: <ללא>

en: Bottom
he: למטה

en: Media
he: מדיה

en: Note
he: הערות

en: Loop
he: בלופ

en: White
he: לבן

en: Blue
he: כחול

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Enable <em>Description</em> field
he: אפשר <em>תיאור</em> לקובץ

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא

en: Hide description
he: הסתרת התיאור
