Video Embed Field (7.x-2.0-beta9) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Top
hi: ऊपर

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Bottom
hi: तल

en: Media
hi: मीडिया

en: Blue
hi: नीला

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
