Video Embed Field (7.x-2.0-beta9) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Top
hu: Teteje

en: <none>
hu: < nincs >

en: Bottom
hu: Alja

en: Media
hu: Média

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Loop
hu: Ismétlés

en: White
hu: Fehér

en: Lime
hu: Zöldcitrom

en: Blue
hu: Kék

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Orange
hu: Narancs

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége

en: Light
hu: Világos

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Enable <em>Description</em> field
hu: <em>Leírás</em> mező engedélyezése

en: No defined styles
hu: Nincsenek stílusok meghatározva

en: Image style
hu: Képstílus

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Dark
hu: Sötét

en: Nothing
hu: Semmi

en: !label of field %name
hu: %name mezőhöz tartozó !label

en: Hide description
hu: Leírás elrejtése

en: @field-label - @property-label
hu: @field-label – @property-label
