Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Top
ast: Cimeru

en: <none>
ast: <nengún>

en: Bottom
ast: Abaxo
