Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Top
bg: Връх

en: <none>
bg: <не>

en: Bottom
bg: Дъно

en: Media
bg: Медия

en: Note
bg: Бележка

en: Blue
bg: Син
