Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: <none>
cy: <dim>

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Image style
cy: Arddull delwedd
