Video Embed Field (7.x-2.0-beta11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Top
ne: माथि

en: Media
ne: मिडिया
