Video Embed Field Overlay (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Media
fa: رسانه

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
