Video Embed Field Overlay (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Media
hr: Mediji

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
