Video Embed Field Overlay (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
