Video Embed Field Overlay (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Media
fr: Média

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Show thumbnail
fr: Afficher la vignette
