Video Embed Field Overlay (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Media
hu: Média

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Show thumbnail
hu: Bélyegkép mutatása

en: Play video
hu: Videó lejátszása
