Video Embed Field Overlay (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
