Video Embed Field Overlay (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Media
uk: Медіа

en: Overlay
uk: Накладання

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
