Video Embed Field Overlay (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Media
be: Мультымедыя

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
