Video Embed Field Overlay (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Media
lv: Multivide

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
