Video Embed Field Overlay (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
