Video Embed Field Overlay (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Media
tr: Medya

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
