Video Embed Field Overlay (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Overlay
da: Overlejring

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
